ایران

۰۹۱۴۵۱۴۴۱۷۶ – ۰۹۰۲۹۰۱۴۱۷۸

      

مشاوره تحصیلی

شما در کنار خدمات متنوع، کلاس ها و دوره های آموزشی ما می توانید از مشاورین خبره و دوره دیده مجموعه نیز  نهایت بهره را ببرید. مشاورین ما هموراه در مسیر تحصیلی شما همراهتان هستند. در همین راستا، ما برای اعضای سایت و بخصوص دانش آموزان و دانشجو هایی که در دوره های ما شرکت می کنند تخفیف ویژه و یک جلسه مشاوره رایگان قرار داده ایم. 

مشاوره

مشاوره آنلاین

شما می توانید در هر مکان و زمان بصورت آنلاین به مشاورین ما درسترسی داشته باشید. کارشناسان ما به محض دریافت درخواست شما، برای هماهنگی جلسات و وصل کردن شما به مشاور مربوطه با شما تماس می گیرند. کیفیت مشاوره آنلاین را با ما تجربه کنید.

دوره های انگیزشی و کنترل اضطراب

در کنار جلسات مشاوره تخصصی، شما می توانید در دوره های آنلاین مشاورین ما نیز شرکت کنید تا از جدید ترین روش های کنترل اضطراب، تمرکز و … با خبر شوید. این دوره ها در طول سال متغیر و متنوع هستند. پیشنهاد ما به شما برای با خبر شدن از دوره ها، عضویت در خبرنامه ایمیلی ما است.

درباره کلوپ نخبگان

سایت آموزشی کلوپ نخبگان به همت جمعی از معلمان، کارشناسان، دانشجویان زبان انگلیسی و متخصصان آموزشی جهت کمک به دانش آموزان، دانشجویان و علاقمندان به زبان انگلیسی برای دسترسی آسان به محتوای آموزشی طراحی و راه اندازی شده است.

اطلاعات تماس

۰۹۰۲۹۰۱۴۱۷۸-۰۹۱۴۵۱۴۴۱۷۶

info@nokhbeganclub.com

 

دسترسی سریع

خبرنامه ایمیلی

 

نمادها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلوپ نخبگان می باشد.

طراحی، توسعه و پشتیبانی توسط ریتون

 

  • کارشناسی ارشد فیزیک ذرات از دانشگاه شهید باهنر کرمان
  • دانشجوی دکترای فیزیک ذرات از دانشگاه شهید باهنر کرمان 1399 تا 1403 و رتبه 100 آزمون دکترای فیزیک
  • دبیر رسمی اموزش پرورش با ۱۵سال سابقه تدریس در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان و هیئت امنایی و غیر انتفاعی در کرمان و شهرستان ها
  • تدریس در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان شهرستانهای استان کرمان